Loading...

NA RAUSZU cały film 2021 vider

Alle offtopic berichten kunnen hier geplaatst worden.
All offtopic messages can be placed in here.
slovaovect
Posts: 207
Joined: Fri Aug 02, 2019 1:28 pm

NA RAUSZU cały film 2021 vider

Postby slovaovect » Thu Mar 11, 2021 6:12 pm

https://www.facebook.com/NA-Rauszu-ZA-D ... _tn__=kC-R

==
ZA DARMO OGLĄDAJ! LINK POWYŻEJ DO PEŁNEJ WERSJI FILMU! (2021)
==
"Na rauszu" opowiada historię grupy przyjaciół, nauczycieli szkoły średniej, zainspirowanych teorią, że skromna dawka alkoholu pozwala otworzyć się na świat i lepiej w nim funkcjonować. Nie przewidują jednak skutków, jakie pociągnie za sobą długotrwałe utrzymywanie stałego poziomu promili we krwi – przez cały dzień, również w pracy...

„Na rauszu”, w reżyserii Thomasa Vinterberga, otrzymał nominację do nagrody LUX AUDIENCE AWARD. Ogłoszenie nominacji miało miejsce podczas rozdania Europejskich Nagród Filmowych w Berlinie. Nagrodę przyznaje Parlament Europejski i Europejska Akademia Filmowa we współpracy z Komisją Europejską i siecią kin Europa Cinemas.

5 września br., podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji została ogłoszona nowa nagroda LUX AUDIENCE AWARD, która łączy w sobie cechy Nagrody LUX Film Prize Parlamentu Europejskiego i nagrody EFA People's Choice Award. Od tej pory na zwycięzcę nowej nagrody będą mogli głosować zarówno eurodeputowani Parlamentu Europejskiego, jak i publiczność.


KW:
NA RAUSZU cda
NA RAUSZU video
NA RAUSZU cały film dailymotion
Watch Druk (2020) full Movie tamildubbed download
NA RAUSZU premiera
NA RAUSZU cinema city
0 x

Return to “Offtopic”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests