Loading...

Adidas Yeezy Boost 700 V3 Clay Brown

Hier kun je zelfgemaakte stepfiles posten en praten over stepfile editing (audio files graag extern hosten vanwege copyright redenen).
Here you can post stepfiles you created and talk about stepfiles editing (please host audio files externally for copyright reasons).
r2pgxchn
Posts: 3
Joined: Sat Mar 27, 2021 1:44 am

Adidas Yeezy Boost 700 V3 Clay Brown

Postby r2pgxchn » Sat Mar 27, 2021 2:04 am

Image


Buty sincescarpe.com są wykonane z najwyższej jakości materiałów, które zapewniają doskonałe wykończenie. Obejmuje to połączenie skóry licowej i zamszowych nakładek, które zapewniają doskonały wygląd i styl. Te najwyższej jakości materiały są również miękkie w dotyku, co jest motywem przewodnim sylwetki.


Ta „słoneczna” kolorystyka Adidas Scarpe Running to jasna oferta złożona z charakterystycznej siateczki i zamszowych materiałów, z których większość jest udrapowana w odważnym żółtym odcieniu. W zestawieniu z czarnym zamszem i ciemno turkusową siateczką widoczną wokół noska model jest zwieńczony wyciszoną podeszwą środkową Boost w kolorze mandarynki i czarną gumową podeszwą zewnętrzną.


Podobnie jak wspomniana para „Sand Taupe”, ta Adidas Yeezy Boost 700 V3 Clay Brown prezentuje cholewkę idealną na nadchodzące zimowe miesiące. W rzeczywistości, jej czarna konstrukcja z siatki z monofilamentu została przecięta z paskami „Clay Brown”, które podążają za konturami buta, w wyniku czego uzyskano kolorystykę bardzo podobną do modelu 350 V2 z 2016 roku oznaczonego logo „SPLY-350” w kolorze „Black /”. Miedź."


Ta para bardzo różni się od przedstawionych In Vendita poniżej par „Krokosz barwierski”, „Arzareth” i „Azael”, ale oczywiście zawiera wiele tych samych, przyciągających wzrok elementów. Przyciemniana na czarno klatka z TPU biegnie dookoła cholewki buta, a solidna czarna siatka znajduje się teraz na środkowym panelu zamiast półprzezroczystego elementu poprzednich par.


https://www.sincescarpe.com/
0 x

Return to “StepFiles”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests